رفتن به محتوای اصلی

محصولات بیسوس توسط کمپانی CU در سال 2011 تاسیس شد، یک برند الکترونیکی است که تحقیق و توسعه، طراحی، تولید و فروش را انجام می دهد.

بیسوس از شعار تجاری “Base on user” استفاده می کند، که نشان می دهد این برند نظر کاربران برایش اهمیت بسزایی دارد و محصولات با ارزش زیبایی و عملی بالا طراحی می کند.رشد 8 ساله بیسوس را قادر ساخته است تا به عنوان یکی از شرکت های پیشرو در صنعت الکترونیک مصرفی چین شناخته شود و همیشه با ادغام عناصر مد در محصول، به فلسفه طراحی نوآوری در طراحی و زیبایی شناسی عملی پایبند باشد.

علاوه بر توانایی نوآوری ، همچنین بیسوس بر قدرت فنی و کیفیتی، جستجوی شرکای فنی عالی در زمینه های مختلف و توسعه مشترک محصولات رقابتی تر تمرکز دارد.

در سال 2019، کارخانه بیسوس با 35 مهندس حرفه ای با کیفیت و پشتیبانی فنی تأسیس شد.

برای هر یک از محصولات بیسوس، قبل از تحویل به بازار، از نظر کیفیت، توسط آزمایشگاه بیسوس بررسی می شود، بنابراین اطمینان حاصل می شود که محصول می تواند عملکرد عالی در محیط های مختلف استفاده را حفظ کند.

در همان زمان، برای اطمینان از فروش محصولات به تمام نقاط جهان، بیسوس با صدور گواهینامه محلی سازی برای محصولات مختلف در کشورهای مختلف، اطمینان حاصل کرد که آزمایش کیفیت محصولات را می تواند در همه کشورها انجام دهد.

کمپانی باسئوس (Baseus) حدود 10 سال است که وارد بازار لوازم جانبی محصولات دیجیتال شده است. این کمپانی سال 2011 میلادی در شهر شنزن چین شروع به کار کرد

نام باسئوس از عبارت «Base on User» گرفته شده که به معنی طراحی محصولات با توجه به نیاز کاربران است.

یکی دیگر از شعارهای کمپانی باسئوس این است: « به راحتی بر مشکلات بیشتری غلبه کنید» که به محصولات سرسخت و با کیفیت این برند تاکید دارد.

کمپانی باسئوس سعی می کند تا در کنار قابلیت ها و کیفیت مناسبی که برای محصولاتش در نظر می گیرد، مطابق با مد روز نیز پیش برود.

این برند خواسته‌ های کاربران خود را به طور کامل و با طراحی زیباتر بر روی محصولات آینده اش برآورده می کند.

باسئوس محصولات متنوعی از جمله کابل ، کاور، شارژر، هدفون، اسپیکر و … را در زمینه قطعات جانبی موبایل با ایده های جدید تولید و روانه بازار می کند.

طراحی زیبا از مهم ترین ویژگی های محصولات باسئوس است.

البته این کمپانی معتقد است در کنار ظاهر زیبا باید محصولی کاربردی تولید کند.

باسئوس از جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا برای ساخت محصولات خود استفاده می کند.

به عنوان مثال کاور و محافظ های باسئوس از موادی ساخته می شوند که در برابر ضربات شدید ناشی از افتادن از ارتفاع از بدنه گوشی موبایل به خوبی محافظت می کند.

اولین فروشگاه محصولات باسئوس در سال 2011 در شهر گوانجو چین تاسیس شد.

برگشت به بالا